NEVRESİM TAKIMLARI MODELLERİ

Madame Coco rahat nevresim takımı

Nevresim takımları pek çok farklı özelliğe sahip olan ve mevsimine uygun farklı kumaşlardan üretilmektedir. Takımlarda genel olarak tercih edilen kumaşlar ise mikrofiber, saten, flanel, jersey, gofre, tencel, biber, renforce, bambu, perkal ve ketendir.

Bu kumaş türleri içerisinde ise en çok tercih edilen ve kullanış bakımında kolay ve kullanışlı olan kumaş türleri ise pamuk ve renforce kumaşlardır. Bu tarz kumaşlar dokuma esnasında yumuşar ve ısıyı dengeleme özelliği kazanır. Dolayısıyla bu kumaşlar soğuk ve sıcak gecelerde rahatlık sunacaktır.

Saten kumaştan üretilen takımlar ise daha parlak bir görünüme sahip olmasını yanı sıra çok ince bir yapıdadır. Ayrıca serinletme özelliği ile yaz aylarının sıcaklarında sizin için kurtarıcı olacaktır.

Madame Coco mikrofiber nevresim takımı

Nevresim Takımları İçin Kullanılan Kumaşlar

Nevresim takımları mikrofiber kumaştan üretilmiş ise ince ve hafif yapısı sayesinde oldukça kolay kullanım sağlar. Bunun yanı sıra anti alerjik özelliği ile hassas cilde sahip kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır.

Kış aylarında ise kullanabileceğiniz en ideal kumaş ise flanel kumaşlardan üretilmiş takımlardır. Bu kumaş türü vücudu daha sıcak tutmasıyla tanınmaktadır. Flanel kumaşın emme ve nefes alma özellikleri oldukça yüksektir.

Madame Coco Flanel Nevresim Takımı

Jersey kumaşların kullanıldığı takımlar ise esnek yapısı sayesinde vücut ile muhteşem bir uyum yakalamaktadır. Ayrıcı nefes alma özelliğine sahip dokusu ile vücudunuzun nefes almasını sağlar.

Siz de tüm nevresim takımları modellerine https://www.madamecoco.com/nevresim/ adresinden ulaşabilir ve detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz